Zgłoś się teraz!

Druga edycja Meet Up zawinie do portowego miasta Szczecin! Spotkamy się w w dniach 8-10 lipca 2022 r. w malowniczej okolicy Wałów Chrobrego, jednego z najpiękniejszych miejsc w stolicy Pomorza Zachodniego, położonego nad samą Odrą. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych wydarzeń, które odbędą się na terenie miasteczka akademickiego Akademii Morskiej. Obierajcie kurs na Szczecin! Rekrutacja skierowana do osób z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Liczba miejsc ograniczona.Meet Up - Nowa Generacja Platformy to wydarzenie dla osób, które ukończyły 18 rok życia i mają poniżej 35 lat. Chcemy, abyś mógł poznać tajniki polityki i nauczyć się jak wywierać wpływ na to, co dzieje się w Twojej okolicy. 

Nie czekaj - wypełnij formularz i weź udział w pierwszym wydarzeniu, dołącz do Nowej Generacji Liderów!

Na podstawie art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zaznaczając odpowiednie pole powyżej wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Platformę Obywatelską Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w 00-490 Warszawa, ul. Wiejska 12a, wpisaną do Ewidencji Partii Politycznych prowadzonej przez Sąd Okręgowy w Warszawie, Wydział VII Cywilny Rejestrowy pod numerem EwP 131, moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu przeprowadzenia rekrutacji i wyłonienia przez komisję rekrutacyjną Uczestników Wydarzenia "Meet Up - Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może zostać cofnięte w każdej chwili bez podawania przyczyny lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełna informacja o ochronie danych osobowych, w tym o przysługujących prawach i sposobie ich realizacji, znajduje się w Polityce prywatności. Jestem świadomy, iż nieudzielenie powyższej zgody uniemożliwia wzięcie udziału w rekrutacji do Wydarzenia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej, ul. Wiejska 12a, 00–490 Warszawa, wpisanej do Ewidencji Partii Politycznych prowadzonej przez Sąd Okręgowy w Warszawie, Wydział VII Cywilny Rejestrowy pod numerem EwP 131, newslettera zawierającego informacje o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Platformę Obywatelską Rzeczypospolitej Polskiej, przesyłanego drogą elektroniczną (e-mail).

Zgoda jest dobrowolna i ważna do czasu jej odwołania. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego na podstawie takiej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz odwołać w dowolnym czasie, kontaktując się z nami na adres rodo@platforma.org

Administratorem danych osobowych jest od Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Platformę Obywatelską Rzeczypospolitej Polskiej drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.